Hakkımızda


KEÇECİZADE, 1961’den bu yana değişmeyen kalite ve lezzette…


Metin Keçeci tarafından, 1961 yılında bir imalathane ve satış yeri olarak hizmet vermeye başlayan Edirne’nin marka değerine katkıda bulunuyor.

KEÇECİZADE geleneksel lezzetlerde; badem ezmesi, lokum, deva-i misk, bademli kurabiye,  helva ve şekerleme çeşitleri üretmekte. Kurucusu Metin Keçeci mesleğindeki yılların ustalık tecrübesini kullanarak,  her geçen gün daha da gelişerek, yenilikler çıkararak, örnek olan işletmecilik anlayışı ile Edirne’ye ve yöresine hizmet vermekte. Yurt içinde bazı büyük mağazalarda, özel satış noktalarında aranan ürün olduğu, yurt dışına da ününün yayıldığı haklı bir gurur kaynağı olmakta.

Bu hizmet sürecinde, öncelikle Tarım ve Köyişleri Bakanlığından aldığı üretim izin ve sertifikaları, Marka Beratları yanında,  amaçta; daima en iyisini, en güzelini, en doğrusunu, en orijinaline uygun olanını ve en hijyen olanını hedefleyen Keçecizade,  son olarak da bu prensiplerini ve tatbikatını, uluslar arası normlara uygun kalite ve güvenlik belgeleriyle perçinledi. Bu anlamda,   ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem, Sertifikasına ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sertifikasına sahiptir.